КБ Морозова, прикриваючись «натовськими стандартами», хотіло робити БТРи зі сталі для сейфів - ЛКМЗ

П'ятниця, 16 серпня 2019, 15:51
В УПЕК розповіли Зеленському, як в КБ Морозова півтора року зривали замовлення Міноборони і хотіли «открижіть» 11 бронетранспортерів
КБ Морозова, прикриваючись «натовськими стандартами», хотіло робити БТРи зі сталі для сейфів - ЛКМЗ

Трудовий колектив Лозівського ковальсько-механічного заводу (ЛКМЗ), який виробляє броньовані корпуси для БТР, вузли і агрегати трансмісії, звернувся до Президента України Володимира Зеленського з відкритим листом зі скаргою на дії держконцерну «Укроборонпром», які призводять до зриву виконання Державного оборонного замовлення, фінансових втрат підприємства та зниження якості військової техніки.

Крім того, Укроборонпром розгорнув масовану інформаційну атаку в ЗМІ, намагаючись дискредитувати репутацію ЛКМЗ на українському та міжнародних ринках.

Керівництво заводу просить Президента України Володимира Зеленського втрутитися в ситуацію і перевірити викладені факти. Пропонуємо вашій увазі звернення колективу Лозівського ковальсько-механічного заводу до Президента України В. Зеленського.

Відзначимо, що кілька харківських підприємств, що входять в концерн «Укроборонпром», виявилися втягнутими в конфлікт між ДК та Міністерством оборони. У «Укроборонпромі» повідомили, що Міноборони без пояснення причин припинило фінансування розробок нових видів бронетехніки. «Міністерством оборони припинено фінансування виробництва БТР-4 з-за нездатності приватної компанії ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод», яка є монополістом у виготовленні корпусів зі сталі марки «71», виробляти необхідну кількість корпусів», - було сказано в повідомленні.

У свою чергу, в відомстві Степана Полторака спростували дану інформацію і звинуватили Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова в зриві термінів замовлень, що значно підвищило вартість продукції.

Як повідомлялося раніше, відвідати Лозівський ковальсько-механічний завод 16 серпня обіцяв Президент України Володимир Зеленський, проте інформація не підтвердилася.

 

comments powered by HyperComments