На Харківщині незаконна вирубка лісу завдала майже 58,5 мільйона гривень збитків

П'ятниця, 23 серпня 2019, 15:32
Така новина пролунала щодо справи харківських лісників, які, за попередньою інформацією, організували незаконну вирубку лісу на території ДП «Жовтневий лісгосп».
На Харківщині незаконна вирубка лісу завдала майже 58,5 мільйона гривень збитків

Про це на свої сторонці в мережі «Фейсбук» повідомила перша заступниця директора Держбюро розслідувань Ольга Варченко. За її словами, своїми діями службові особи лісових господарств Харківської області могли завдати збитків державі на суму 23,8 мільйона гривень.

Сьогодні були отримані нові результати судово-економічної експертизи, яка встановила, що сума збитків – майже 58,5 мільйона гривень.

«Розлідування у цьому кримінальному провадженні триває за ч. 2 ст. 364 КК України, – зазначила Варченко, – санкція цієї статті передбачає таке покарання: позбавлення волі строком від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Нагадаємо, що на Харківщині триває незаконна в рубка дерев. Правоохоронцями цього місяця знову був виявлений факт незаконного транспортування деревини у Дергачівському районі. Коли поліцейські прибули на місця, з’ясувалося, що в авто було близько 5 складометрів дуба.

comments powered by HyperComments