Рятувальники Харківщини загасили 25 пожеж на відкритих просторах

Субота, 24 серпня 2019, 12:09
22 серпня на Харківщині сталось 25 випадків пожеж сухої трави, хвойної підстилки, очерету та сміття, котрі винищили понад 8 га сухої рослинності, а також лісових насаджень.
Рятувальники Харківщини загасили 25 пожеж на відкритих просторах

Найбільша серед цих пожеж сталась у Балаклійському районі Харківської області, повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Харківській області. 

Там, поблизу с. Норцівка, загорілась лісова підстілка та молодий хвойний ліс на загальній площі близько 4 га Норцівського лісгоспу Балаклійського лісництва. До ліквідації надзвичайної події залучені 14 одиниць техніки та 60 чоловік, з них 7 одиниць пожежно-рятувальної техніки ДСНС та 35 рятувальників. О 13:45 спільними зусиллями вдалось локалізувати дану пожежу. Повністю вона була ліквідована о 17:53.

Нагадуємо, що наразі на Харківщині спостерігається найвищій ступінь (5 класу) пожежної небезпеки. А відтак існує велика загроза виникнення загорянь за підвищення температурних показників навколишнього середовища. Тож Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області звертається до населення з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Категорично забороняється:

створювати смітники та спалювати відходи;

розводити багаття у лісі та лісопосадках;

палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;

залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях;

дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

 

comments powered by HyperComments