Пам’ятати наших Героїв кожен з нас має кожного дня – Світлична
![Пам’ятати наших Героїв кожен з нас має кожного дня – Світлична](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12076/1207594/thumb-item-523x340-4c84.jpg)
Сьогодні вперше на державному рівні відбуваються заходи з нагоди Дня пам'яті захисників України. Цього року Президент України підтримав ініціативу родин загиблих, їх бойових побратимів та волонтерів і офіційно затвердив День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Насправді, пам’ятати наших Героїв кожен з нас має кожного дня. Адже мирним небом над Харківщиною, нашим щоденним спокоєм, можливістю планувати та будувати своє майбутнє, власним життям – усім цим ми завдячуємо захисникам України. Вони віддали життя, захищаючи свою країну та кожного з нас. У цей день ми вшановуємо Героїв усіх часів. Тих, хто захищав Україну та загинув за неї.
Вічна шана та вічна слава нашим захисникам. Слава Україні!