Спрощення умов отримання документів – один з пріоритетних напрямків в Харківській області – Світлична

Неділя, 8 вересня 2019, 10:28
У Мерефі відбулося відкриття нового сучасного ЦНАП, де надаватиметься близько 200 послуг.
Спрощення умов отримання документів – один з пріоритетних напрямків в Харківській області – Світлична

З новим закладом та його роботою ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична в межах свого робочого візиту. Там вона заявила, що спрощення умов отримання дозвільних документів – один з пріоритетних напрямків діяльності на Харківщині. Зараз в області діє 47 центрів надання послуг. Мереф’янський ЦНАП є третім в поточному році. Він надасть людям можливість швидко та комфортно отримати більше 200 соціальних, пенсійних та адміністративних послуг і не тільки. Співробітники центру є освіченими фахівцями, за плечима яких є чимало тренінгів. Це дає їм можливість надавати послуги на європейському рівні. Вона також висловила сподівання, що новий центр дасть можливість людям виходити задоволеними та усміхненими.

В свою чергу очільник Мереф’янської ОТГ Веніамін Сітов зазначив, що новий ЦНАП є першим об’єктом капітального будівництва на території громади за часи незалежної України. Він розповів, що реалізувати проект вдалося підтримки голови ХОДА. За його словами, цей об’єкт має велике значення для ОТГ та їїрозвитку.

На сьогоднішній день в Мереф’янському ЦНАПі будуть працювати тринадцять фахівців, всі вони можуть щоденно надавати послуги близько п‘ятнадцяти відвідувачам. Адміністратор центру Олена Маняцька зазначила, то в першу чергу будуть послуги реєстрації, соціального характеру. Запланована видача закордонних паспортів та ІD-карток. Будуть надаватися послуги БТЇ, які користуються попитом. До цього всіх їх можна було отримати в різних місцях».

Приміщення ЦНАПу відповідає вимогам інклюзії. Для маломобільних груп населення є пандуси, для людей з проблемами зору –  інформаційні таблички шрифтом Брайля. Двоє співробітників пройшли базовий курс жестової мови.

Зокрема, під час свого візиту в Мерефу Світлична привітала громаду з третьою річницею створення ОТГ. Вона наголосила, що вони змогли змінити свій край мають чим пишатися. Цього року відкрито нові об’єкти, серед яких є ЦНАП. Їх будуть будувати в громаді з кожного року. Зі своєї сторони хочу свого боку вона запевнила, що ОТГ може розраховувати на підтримку обласної влади і Президента.

Нагадаємо, що Н сьогоднішній день в обласному перинатальному центрі завершується ремонт першого лікувального корпусу. 6 вересня голова ХОДА Юлія Світлична ознайомилась з результатами робіт, які проводяться в даному закладі. Комплексне відновлення будівель закладу стартувало близько восьми місяців тому.

comments powered by HyperComments