Світлична і гравці ФК «Шахтар» завітали з подарунками у будинок дитини «Зелений гай» (ФОТО)

П'ятниця, 27 вересня 2019, 13:26
Губернатор Харківської області ознайомилася з роботою закладу та передала йому необхідне обладнання.
Світлична і гравці ФК «Шахтар» завітали з подарунками у будинок дитини «Зелений гай» (ФОТО)

«Ці діти, на жаль, не отримують батьківського тепла. Але ви їм його замінюєте, - сказала голова ХОДА, звертаючись до колективу установи. - Ми сьогодні у вас для того, щоб подивитися, чим можемо бути вам корисні та допомогти. Сьогодні передаємо вам необхідне обладнання».

Крім обладнання вихованці будинку дитини отримали подарунки з рук гравців і головного тренера ФК «Шахтар»: м'які іграшки, альбоми та фірмові футболки.

«Ми завжди раді брати участь у такого типу заходах. Для нас величезний привілей - привнести щось у життя дітей. Ми можемо подарувати їм моменти радості та завжди намагаємося це робити, - сказав головний тренер ФК «Шахтар» Луїш Каштру. - Звичайно ж, емоції нас зараз просто переповнюють. Бажаю, щоб ці дітки бачили кращий світ у майбутньому, ніж ми бачимо його сьогодні. Сподіваюся, вони будуть щасливі у своєму житті. А ми можемо брати з цього урок, щоб, можливо, змінити наше майбутнє. Наші щоденні проблеми - це ніщо, в порівнянні з тим, що переживають ці дітки».

Разом з Луїшем Каштру в Зеленогайський будинок дитини приїхали Даріо Срна, Марлос, Сергій Кривцов та інші «шахтарівці».

«Я дуже вдячний Юлії Світличній та ФК «Шахтар». Дійсно вийшло свято для дітей, - сказав Ігор Титаренко. - Я вже 30 років працюю тут, і це перший голова ОДА, який до нас приїхав. За останні роки я не чув слова «ні» від облдержадміністрації. Ми отримуємо нормальне фінансування, а якщо трапляються якісь проблеми, завжди звертаємося до обладміністрації - і все вирішується. Багато років нам не виділяли коштів на капремонт, ми робили його за спонсорські гроші, своїми силами, а цього року отримали обласне фінансування. Відчувається небайдужість до наших дітей і щира зацікавленість».

comments powered by HyperComments