Харківські школярі отримали стипендії Президента України

Неділя, 20 жовтня 2019, 12:27
Виплати отримуватимуть учасники та призери міжнародних олімпіад 2019 року з фізики, математики, біології, екології, хімії, інформатики, астрономії.
Харківські школярі отримали стипендії Президента України

Серед стипендіатів - троє харківських школярів: учні 11 класу Харківського фізико-математичного ліцею №27 Кирило Ковальчук (фізика, бронзовий призер) та Анастасія Кутах (фізика, бронзова призерка), учень 10 класу Харківської гімназії №47 Руслан Оганов (біологія, учасник).

Як нагадує прес-служба міськради, випускники Харківського фізико-математичного ліцею №27 Кирило Ковальчук та Анастасія Кутах завоювали бронзову медаль на Міжнародній фізичної олімпіаді (IPhO), яка проходила в липні в Тель-Авіві (Ізраїль).

Цього року харківські школярі на всеукраїнському етапі учнівських олімпіад і турнірів посіли 87 призових місць, на міжнародних олімпіадах і конкурсах з фізики, математики, геометрії та інформатики - 16, на конкурсі-захисті робіт Малої академії наук України - 42. Найбільше переможців підготували вчителі фізико-математичного ліцею №27, гімназій №45 та 47. 

comments powered by HyperComments