На Харківщині підтримку у будівництві житла отримають майже шістдесят захисників України

Субота, 19 жовтня 2019, 14:15
На будівництво житла з обласного бюджету було передбачено співфінансування у розмірі 15 млн грн – 40% розрахункової вартості на одного учасника Програми, у той час, як він повинен забезпечити не менше 60% від вартості індивідуального житлового будинку чи квартири в багатоквартирному житловому будинку, що знаходиться в стадії будівництва.
На Харківщині підтримку у будівництві житла отримають майже шістдесят захисників України

Під час попереднього засідання комісії для участі в обласній Програмі з надання підтримки учасникам антитерористичної операції для придбання житла було затверджено 74 кандидати, повідомили у прес-службі обласної ради.

«Однак за різними причинами, в тому числі через відсутність можливості внести 60% від вартості житла, договори було укладено із 43 учасниками на суму 10 млн 986,629 грн. А залишок нерозподілених коштів у розмірі 2 млн 967,235 тис грн буде перенаправлено для інших кандидатів, якими ми сьогодні доповнюємо список учасників», – розповів директор Харківського регіонального управління Держмолодьжитла Олександр Вензель.

Після сьогоднішнього обговорення члени комісії погодили наданий обласною громадською організацією «Спілкою ветеранів АТО» список з п’ятнадцяти кандидатів на участь в обласній Програмі підтримки придбання житла.

За словами першого заступника голови обласної ради, головні критерії, які бралися до уваги у розгляді кандидатів – багатодітні родини, інвалідність, отримана внаслідок поранення, проживання у гуртожитку або оренда житлового приміщення. «Тож, будемо робити все можливе, щоб забезпечити житлом захисників нашої країни», – наголосив Віктор Коваленко.

comments powered by HyperComments