У Харкові відбувся обласний форум «Діти єднають Україну»

Четвер, 7 листопада 2019, 12:16
Ювілейний захід, присвячений 100-річчю возз’єднання України, пройшов під гаслом «Соборна Україна на шляху до Європи».
У Харкові відбувся обласний форум «Діти єднають Україну»

V Обласний патріотичний форум відбувся за підтримки ХОДА. Він зібрав більш ніж 500 учасників, серед яких 130 дітей-лауреатів та переможців 6-ти всеукраїнських, міжрегіональних та обласних конкурсів.

Начальник Управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина відзначив, що Харківщина від початку бойових дій на сході України надає підтримку дітям з Луганщини та Донеччини.

«Оскільки конкурс дитячого читання «Книгоманія» на обласному рівні в цих регіонах не проводиться, Харківська обласна бібліотека для дітей залучала талановитих читачів з прифронтової зони до творчих змагань, запрошувала переможців до нашого міста. Особливими гостями цього року стали конкурсанти з Дружківки, Лиману, Слов’янську, які отримали можливість побувати на форумі, побачити, чим живуть їх однолітки», - сказав Олег Яцина.

Під час форуму також відбулась презентація регіонального проєкту «Зелені легені», який реалізується за підтримки Комітету Верховної Ради з питань екології та природокористування.

Довідка. Обласний патріотичний форум започатковано у 2015 р. за ініціативи директорки Харківської обласної бібліотеки для дітей Галини Трохименко та проводиться щорічно за сприяння Управління культури і туризму ХОДА. За 5 років його учасниками стали понад 2000 дітей. Це не тільки патріотичний захід, це крок назустріч миру, консолідація зусиль дитячих бібліотекарів, освітян, батьків у справі виховання справжніх громадян.

comments powered by HyperComments