Заступники голови Харківської облради спростували інформацію МВС про лобіювання інтересів злочинної групи

Середа, 20 листопада 2019, 14:08
У Харкові заступники голови облради Віктор Коваленко та Володимир Скоробагач спростували інформацію про проведення обшуків і претензії з боку МВС
Заступники голови Харківської облради спростували інформацію МВС про лобіювання інтересів злочинної групи

«Ніхто до мене не телефонував, ні заходив, ні приходив. Я вам не готовий відповісти, тим паче, що я зараз дещо погано себе почуваю, зараз у лікарні був. Я читав усю інформацію, але до мене немає ніяких заперечень», – цітує Коваленка Depo.Харків.

Скоробагач також спростував інформацію про проведення обшуків чи будь-яких інших слідчих дій із ним.

19 листопада відділ комунікації Нацполіції повідомив, що поліція викрила групу осіб, які створили фіктивні підприємства для використання їх реквізитів і рахунків у злочинних схемах.

Правоохоронці з‘ясували, що група осіб у період 2018-2019 років на території Харкова, Харківської та інших областей створили ряд суб’єктів підприємницької діяльності з метою використання їх реквізитів підприємств та розрахункових рахунків у злочинних схемах.

Також встановлено, що один із заступників керівника Харківської обласної ради причетний до лобіювання інтересів злочинної групи, яка, використовуючи комунальні підприємства все тієї ж Харківської обласної ради та різних підрозділів Харківської ОДА, отримувала перемоги у тендерах та закупівлях підконтрольними суб’єктами господарювання.

На даний час працівники поліції проводять обшуки за адресами реєстрації підконтрольних суб’єктів господарювання та фактичного знаходження членів вказаної злочинної групи з метою вилучення речей, предметів та документів, які використовувалися в протиправній діяльності.
Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюється за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем), ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), ч. 2 ст. 205-1 (Підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб - підприємців) Кримінального  колексу України. 

 

comments powered by HyperComments