Новим очільником Служби автомобільних доріг у Харківській області став Андрій Алексєєв

Четвер, 26 грудня 2019, 16:26
Алексєєв Андрій Ігорович з 24 грудня призначений виконуючим обов'язки начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області.
Новим очільником Служби автомобільних доріг у Харківській області став Андрій Алексєєв

Як повідомляє прес-служба САД у Харківській област, він очолив обласний САД згідно з Наказом Державного агентства автомобільних доріг України №533-К від 23 грудня 2019 року.

Народився Андрій Алексєєв в 1983 році, у місті Охтирка. У 2006 році закінчив Харківській національний автомобільно-дорожній університет. За фахом інженер-будівельник (автомобільні дороги та аеродроми).

Має великий досвід роботи в будівельній галузі. Працював на посаді провідного інженера відділу ремонту, експлуатаційного утримання автодоріг, безпеки дорожнього руху та технічного контролю Служби автомобільних доріг у Сумській області, а  також у ДП «Дороги Сумщини».
Приймав учать у  проектах, які були втіленні в життя: капітальний ремонт автомобільної дороги М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ та Р-46 Харків-Охтирка в межах Сумської області.

Нагороджений двома грамотами Укравтодору та двома відзнаками Сумської ОДА.
Має кваліфікацію провідного інженера з технічного нагляду та є членом всеукраїнської громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури».
Атестований як провідний інженер з технічного нагляду. Має сертифікат інженера-консультанта (будівництво) від Міністерства освіти і науки України.

Одружений, має сина.

comments powered by HyperComments