ДБР відкрило кримінальну справу щодо губернатора Харківщини Кучера - ЗМІ

П'ятниця, 10 січня 2020, 15:36
Інформація про вчинення кримінального правопорушення Кучером надійшла до компетентних органів ще 20 листопада 2019 року. Однак відомості до ЄРДР були внесені тільки 12 грудня 2019 року.
ДБР відкрило кримінальну справу щодо губернатора Харківщини Кучера - ЗМІ

Як пише Depo.Харків з посиланням на власне джерело в правоохоронних органах, Олексій Кучер фігурує у кримінальному провадженні за статтею «Службове підроблення».

Слідство розпочалося тільки після того, як Октябрський райсуд Полтави зобов’язав Територіальне управління ДБР у Полтаві внести інформацію про можливе правопорушення з боку Кучера.

Відомості до ЄРДР внесені за ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів).

Провадження стосується факту, коли розпорядження Кучера про «Про початок роботи» на посаді голови Харківської ОДА було підписано ним і оприлюднене двічі поспіль під різними датами, однак під одним номером.

Якщо провина Кучера буде доведена, то йому загрожує штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

comments powered by HyperComments