Ярославський передав «каразінцям» привіт від Джека Ма

Понеділок, 13 січня 2020, 18:12
Відомий бізнесмен і меценат, власник і президент DCH Олександр Ярославський привітав магістрів-випускників Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (ХНУ), а також передав їм вітання від засновника сервісу Alibaba Джека Ма, який недавно на запрошення Ярославського виступав в стінах університету для його студентів.
Ярославський передав «каразінцям» привіт від Джека Ма

Олександр Ярославський - член наглядової ради і почесний доктор цього одного з кращих вузів України (згідно з авторитетним міжнародним рейтингом The Times Higher Education World University Rankings-2020), якого запросили в якості почесного гостя вимовити надихаючу промову для магістрів ювілейного 215 випуску вузу.

«Міцного здоров'я. Ніколи не втрачайте зв'язок з університетом. І, природно, нових звершень. Все тільки в ваших руках: ви маєте диплом улюбленого нашого Каразінського Університету, Харківського Каразінського Університету. Перед вами відкриті всі дороги», - сказав випускникам Олександр Ярославський, член наглядової ради і почесний доктор університету імені Каразіна.

Виступаючи перед студентами, бізнесмен повідомив, що на церемонії випуску планував присутність Джек Ма, мільярдер, бізнесмен і засновник сервісу Alibaba. Через велику зайнятість він не зміг потрапити на церемонію, але передав свої напуття і побажання випускникам-каразінцям і студентам вузу, для яких на запрошення Ярославського Джек Ма провів лекцію і сесію питань-відповідей, де поділився своїми роздумами про бізнес, майбутнього технологій і місця людини в цифровій економіці нового укладу.

«Я хотів би ще вам передати побажання від Джека Ма, який був у вас в університеті, - сказав Ярославський. - Він хотів би приєднатися до нас, але на жаль, дуже зайнятий. Тому він передає вам свої вітання і попросив нагадати вам слова, які він сказав, коли був в стінах цього університету: «Ніколи не здавайтеся! Ніколи не здавайтеся! Ви - випускники Харківського Каразінського університету». Удачі вам в житті», - передав бізнесмен напуття Джека Ма.

Ярославський також поділився своїми емоціями від участі в житті університету.

«Для мене це велика честь, - сказав бізнесмен, прокоментувавши запрошення вузу на церемонію в якості почесного гостя. - Знаєте, я наче поринув у власні студентські роки. Згадав як я сам випускався. Це хвилююче. Я згадав свої студентські роки, здавалося я буквально вчора ще був випускником Харківського інституту громадського харчування, а вже пролетіло стільки часу, що навіть і пригадати важко або страшно «, - поділився Ярославський.

Нагадаємо, сьогодні, 13 січня, відбулася урочиста церемонія випуску 1450 магістрів-каразінців. Нагадаємо, що за вагомий внесок Олександра Ярославського і його групи DCH в розвиток Харкова і багаторічне сприяння розвитку провідних вузів міста бізнесмен в 2018 році удостоєний звання «почесний доктор» (Doctor Honoris Causa) Харківського національного університету ім. Каразіна та Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова. DCH і Харківський тракторний завод (ХТЗ), який входить до складу групи, підписали меморандум про стратегічне партнерство з ХНУ та Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут».

Завдяки бізнесменові студенти, аспіранти та викладачі університету ім. Каразіна єдиними в Україні отримали можливість користуватися базою електронних публікацій найвідомішого в світі університетського видавництва Oxford University Press. Ярославський оплатив університету свого рідного міста підписку вартістю близько 1 млн гривень за доступ до англомовних наукових видань Оксфордського університету в сфері природничих наук, медицини, математики, гуманітарних і соціальних дисциплін, економіки та фінансів, юриспруденції найвідоміших учених світу. Крім того, на території ХНУ завдяки виділеному бізнесменом фінансування встановлені пам'ятники видатним історичним діячам, доля яких пов'язана з вузом лауреатам Нобелівської премії Іллі Мечникову, Льву Ландау і Саймону Ковалю і класику української літератури Петру Гулаку-Артемовському. А на території НУГКХ - пам'ятник відомому архітектору Олексію Бекетову, ім'я якого носить вуз.

comments powered by HyperComments