Джек Ма привітав Харківський університет імені Каразіна з 215-річчям

Четвер, 16 січня 2020, 15:24
Засновник сервісу Alibaba і один з найбагатших людей світу Джек Ма, який на запрошення відомого українського мецената і бізнесмена, власника і президента групи DCH Олександра Ярославського раніше приїжджав до Харкова, привітав Харківський національний університет імені Каразіна з 215-річчям.
Джек Ма привітав Харківський університет імені Каразіна з 215-річчям

Про це повідомляє прес-служба вузу.

У своєму зверненні китайський мільярдер згадав свій візит і зустріч зі студентами одного з найстаріших університетів світу. І висловив жаль, що в силу своєї зайнятості не зможе особисто бути присутнім на урочистостях, намічених на 29 січня 2020 року.

«Сердечно вітаю Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна з 215-річчям!  У листопаді минулого року мені пощастило відвідати Ваш чудовий університет, про який залишилися тільки приємні спогади. Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна - один з найстаріших університетів у світі, який за свою більш ніж 200-річну історію досяг значних результатів у галузі природничих, економічних і гуманітарних наук. Сюди приїжджають вчитися студенти з десятків країн світу, багато з них є представниками Китаю. Їх енергійність, ентузіазм, відкритість, оптимізм і світогляд глибоко вразили мене», - йдеться в листі Джека Ма.

Китайський бізнесмен, який приділяє особливу увагу реформі системи освіти в світі, підкреслив: «Студенти - найважливіше надбання університету. Я вірю, що саме завдяки цим молодим людям, які відрізняються своєю толерантністю і спрагою пізнання, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна матиме довгу історію».

Харківський національний університет ім. Каразіна є одним з кращих вузів України згідно The Times Higher Education World University Rankings-2020. Тут навчаються студенти з різних країн світу і, зокрема, потужно розвивається профільний інститут китаїстики.

Олександр Ярославський, який запросив Джека Ма в минулому році до Харкова і разом з ним відвідав університет ім Каразіна, традиційно підтримує цей вуз, входить до наглядової ради, є почесним доктором. 

comments powered by HyperComments