Визначились із кандидатом на посаду Генерального секретаря Конгресу РЄ, - Світлична в Раді Європи

Вівторок, 4 лютого 2020, 14:21
Депутат Харківської облради, віце-президент Палати регіонів Юлія Світлична на засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи ініціювала активізацію співпраці на рівні регіонів та посилення взаємодії з європейськими фінансовими інституціями.
Визначились із кандидатом на посаду Генерального секретаря Конгресу РЄ, - Світлична в Раді Європи

Засідання Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи проходить 4 лютого у столиці Франції, повідомила у Фейсбуці віце-президент Палати регіонів Юлія Світлична.

«У Парижі на засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи, як віцепрезидент Палати регіонів, ініціюю активізацію співпраці на рівні регіонів та посилення взаємодії з європейськими фінансовими інституціями.

Окрема розмова про прозорість політичних процесів, діяльність правоохоронних органів, забезпечення верховенства права та принципів демократії у регіонах. З метою моніторингу ситуації делегація Конгресу РЄ прибуде до України на початку березня.

Визначились із кандидатом на посаду Генерального секретаря Конгресу РЄ. Ним став Андреас Кіфер (Австрія), який і зараз на цій посаді. Із трьох кандидатів саме він отримав найбільшу кількість голосів членів Бюро. Підтримала пана Кіфера, голосувала «за» його кандидатуру. Остаточне рішення буде прийнято на засіданні Конгресу.

Формуємо порядок денний на пленарне засідання Конгресу, яке відбудеться у середині березня в Страсбурзі. Відстоюємо наші інтереси», - написала вона.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року Юлія Світлична знову виграла вибори в Страсбурзі на посаду віце-президента Палати Регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. 

Минулого року в Києві відбулися числені зустрічі представникив Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи з українською владою. Так, наприклад разом с Геннадієм Зубком було обговорено впровадження "Дорожньої карти України", проекта, який пов`язаний з демократією та розвитком громад. 

За результатами грудневого засідання Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи Юлія Світлична зазначила, що Рада Європи повністю довіряє Україні.

comments powered by HyperComments