На Харківщині розпочались вибори: всі дільниці на 179 окрузі працюють в штатному режимі

Неділя, 15 березня 2020, 10:07
У 179 окрузі Харківської області сьогодні, 15 березня, о 8.00 відкрились в виборчі дільниці.
На Харківщині розпочались вибори: всі дільниці на 179 окрузі працюють в штатному режимі

Як повідомили у КВУ, волевиявлення виборців проходить спокійно, незважаючи на спробу деяких кандидатів посіяти паніку.

«Сьогодні в 179 окрузі на Харківщині відбуваються проміжні вибори народного депутата України.

За даними КВУ, незважаючи на всі проблемні етапи виборчого процесу, голосування розпочалося без помітних проблем. Всі 100% дільниць округу відкрилися і працюють.

Виборці Лозової та Лозівського району, Кегичівки, Зачепилівки, Сахновщини і Краснограду мають можливість проголосувати за свого представника у Верховній Раді.

Голосування відбувається без паніки, попри те, що за кілька днів до голосування один з кандидатів намагався нагнітаючи паніку серед виборців.

Виборчі комісії працюють у штатному режимі», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 під час виборів у 179 окрузі ЦВК рекомендувала окружній виборчій комісії розмістити інформаційні матеріали щодо захисту від вірусних інфекцій у разі надання таких місцевими органами влади та довести до відома дільничних виборчих комісій положення Міністерства охорони здоров’я щодо профілактики інфікування коронавірусом.

Дільничні виборчі комісії мають запобігати значному скупченню людей, рекомендуючи виборцям знаходитись за межами приміщення. Також ЦВК постановила дільничним виборчим комісіям під час організації голосування використовувати індивідуальні засоби захисту, проводити періодичні провітрювання в приміщенні. Під час підрахунку голосів виборців та встановлення підсумків голосування вони мають проводити власну (індивідуальну) термометрію.

comments powered by HyperComments