З початку березня на Харківщині виникло вже близько 400 пожеж в екосистемах

Понеділок, 16 березня 2020, 09:43
Служба порятунку закликає харків’ян не провокувати пожежі у природних екосистемах.
З початку березня на Харківщині виникло вже близько 400 пожеж в екосистемах

Зокрема, упродовж 13 березня вогнеборці з підрозділів Харківського гарнізону ДСНС України ліквідували 30 пожеж на відкритій території, повідомили у ГУ ДСНС України у Харківській області.

Горіння зафіксовані у Краснокутському, Барвінківському, Дергачівському, Лозівському, Валківському, Кегичівському, Харківському, Зміївському, Вовчанському, Борівському та Богодухівському районах області, а також Київському, Основ’янському , Шевченківському та Московському районах міста Харкова.

Внаслідок займань було знищено близько 7 га сухої рослинності й очерету, а також дерев’яну  будівлю, господарчу споруду, альтанку, автомобіль та металевий будівельний вагончик.

Тож, зважаючи на збільшення кількості таких загорянь, Служба порятунку закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!

Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь біля лісової зони, в полях, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!

Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.

comments powered by HyperComments