Wizz Air майже на три тижні зупиняє перельоти з Харкова

Понеділок, 16 березня 2020, 12:55
Wizz Air майже на три тижні зупиняє перельоти з Харкова

Як повідомляє Харків. Коментарі з посиланням на прес-службу компанії, Wizz Air призупинить всі польоти в і з України з 00:00 17 березня 2020 року до 3 квітня.

«Якщо ви робили замовлення прямо на wizzair.com, ми зв'яжемося з вами по електронній пошті. Якщо ви забронювали номер через туристичне агентство, будь ласка, зв'яжіться з ними напряму», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні з 11 березня введені заходи для попередження розповсюдження коронавірусу. З 13 березня в усіх навчальних закладах Харківщини введено карантин. 

З 00 годин 00 хвилин 17 березня 2020 року протягом наступних двох тижнів будуть закриті пункти пропуску через державний кордон України для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення. Для громадян України, які подорожують власним транспортом, пункти пропуску відкриті. Р

16 березня 2020 року з 00 годин 00 хвилин протягом наступних двох тижнів припиняється в’їзд на територію України іноземців та осіб без громадянства (за винятком осіб, які мають право на постійне або тимчасове проживання на території України,  а також - за окремими рішеннями Міністерства закордонних справ України – акредитованих працівників дипломатичних представництв, консульських установ, представництв міжнародних організацій тощо).

comments powered by HyperComments