СБУ блокувала механізм нелегальної міграції до РФ, організований посадовцем Слобожанської митниці

Понеділок, 16 березня 2020, 15:18
На Харківщині співробітники Служби безпеки України припинили функціонування механізму нелегального переправлення до РФ українців та вихідців із азійських країн.
СБУ блокувала механізм нелегальної міграції до РФ, організований посадовцем Слобожанської митниці

Серед клієнтів групи були, зокрема, фігуранти кримінальних проваджень, які знаходяться у загальнодержавному та міжнародному розшуку по лінії Інтерполу, повідомив керівник прес-служби СБУ у Харківській області Владислав Абдула.

За даними слідства, організував незаконну схему головний державний інспектор Слобожанської митниці спільно із двома місцевими мешканцями. Через знайомих посадовець підшукував бажаючих виїхати до Росії, які не мали законних підстав для перетину державного кордону. За оперативною інформацією, клієнтами групи були іноземці, які перебувають в Україні на нелегальному становищі, особи, підозрювані у вчиненні злочинів на території нашої країни та за кордоном, а також учасники терористичних організацій «Л/ДНР».

Вартість нелегального трансферу становила $1.5 тисячі з кожного нелегального мігранта. У цю вартість входив супровід клієнта до державного кордону та розроблення подальшого маршруту до російських Бєлгорода або Валуйок. За доплату у розмірі $500 нелегала також могли доправити до обраного міста.

comments powered by HyperComments