На Харківщині прокурор «згадав» про подарунки у 100 тисяч гривень тільки після публікації в ЗМІ

Четвер, 19 березня 2020, 11:37
У Харківській області прокуратура пішла в наступ на журналістів після публікації про можливі порушення декларування майна прокурором Горпинченко.
На Харківщині прокурор «згадав» про подарунки у 100 тисяч гривень тільки після публікації в ЗМІ

Як повідомляє у своєму дописі в соцмережі Facebook «Антикорупційний блок учасників АТО», справжні пристрасті навколо заступника керівника Лозівської місцевої прокуратури Володимира Горпинченка розгорнулися після того, як журналісти видання «Харків. Коментраії» опублікували про нього статтю.

У публікації вказало на порушення прокурором правил декларування майна:

Прокуратура Харківської області змусила видання опублікувати спростування, але викривачі «Антикорупційного блоку» проаналізували декларації Горпинченка і з’ясували, що журналісти надали достовірну інформацію.

«Так, придбавши у 2019 р. трикімнатну квартиру в смт Краснопавлівка за 120 тис. грн, Горпинченко не повідомив про суттєві зміни в майновому стані у передбачений законом 10-денний строк. Прес-служба прокуратури назвала цю інформацію такою, що не відповідає дійсності. Начебто, Горпинченко придбав лише половину квартири, а іншу – його дружина. Через це вартість покупки менша за суму, що підлягає відображенню у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані, тому прокурор не порушив закон.

Викривачі «Антикорупційного блоку» проаналізували декларації Горпинченка і з’ясували, що дружина прокурора не мала грошей на купівлю квартири.
У заяві про спростування прокуратура це пояснила тим, що гроші на купівлю квартири, начебто, сплатили батьки дружини Горпинченка. Але грошовий подарунок від батьків також треба декларувати.

Через кілька годин після публікації у ЗМІ Горпинченко подав нову декларацію, де він вже «пригадав», що його дружині дарували 60 тис. грн, а йому самому батько зробив подарунок у 50 тис. грн. Крім того, лозівський прокурор «пригадав», що у нього є 60 тис. грн готівкових заощаджень.

Очевидно, що у заступника керівника Лозівської місцевої прокуратури Володимира Горпинченка проблеми з пам’яттю, якщо він забуває про сотні тисяч гривень. Судячи з ведення його фінансової звітності, здогадуємось, як цей прокурор складає обвинувальні справи», - йдеться у повідомленні.

 

comments powered by HyperComments