Харківська поліція посилює контроль за виконанням карантинних обмежень (ФОТО, ВІДЕО)

Понеділок, 30 березня 2020, 12:51
На патрулювання громадських місць вийшло близько 1,5 тисячі харківських поліцейських.
Харківська поліція посилює контроль за виконанням карантинних обмежень (ФОТО, ВІДЕО)

Як повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області, порушникам карантину доведеться заплатити штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

На території усіх населених пунктів, в тому числі і в місті Харкові, на вулицях, площах, паркових зонах та інших місцях відпочинку працюють поліцейські патрулі. Вони проводять роз’яснювальну роботу з громадянами для недопущення розповсюджування захворювання мешканців регіону.

Як розповів старший інспектор відділу дільничних офіцерів поліції УПД ГУНП в Харківській області Олександр Сурмач, превентивні заходи здійснюються у вихідні та буденні дні. Також поліцейські патрулюватимуть місця біля водоймищ, де часто збирається значна кількість відпочиваючих. 

«Прохання к громадянам менше часу знаходитися на вулиці і виходити з дому тільки для покупки продуктів харчування та ліків, - зазначив Олександр Сурмач. – Нагадуємо, що ці заходи спрямовані, в першу чергу, на захист здоров’я та життя людей».

У разі виявлення осіб, які ухилятимуться від дотримання карантинних правил, вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Штраф за порушення санітарних норм та вимог карантинного режиму складає від 17 до 34 тисяч гривень.

Особливу увагу під час патрулювання поліцейські приділяють громадським місцям, де спостерігається значне скупчення людей. Наприклад, на території харківського гідрологічного пам’ятника природи Саржин Яр досі спостерігається значна кількість відвідувачів, які збираються великими групами і відпочивають разом із дітьми. Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів, яка чітко регламентує поведінку населення під час карантину, на вулицях заборонено збиратися більше 2 осіб в одному місці.

comments powered by HyperComments