DCH Ярославського очолила рейтинг компаній, що фінансують боротьбу з коронавірусом

Вівторок, 7 квітня 2020, 19:11
Група DCH Олександра Ярославського очолила рейтинг бізнесменів, які фінансово допомагають державі боротися з коронавірусом в Україні.
DCH Ярославського очолила рейтинг компаній, що фінансують боротьбу з коронавірусом

Про це повідомляють ЗМІ, які проаналізували «антивірусну» активність вітчизняного бізнесу.

«З початку епідемії коронавірусной інфекції в Україні оголилася ціла купу проблем в системі охорони здоров'я: інфекційні відділення лікарень не готові до прийому великої кількості пацієнтів, в країні критично мало апаратів для штучної вентиляції легень, а самим лікарям і медперсоналу не вистачає елементарних засобів індивідуального захисту - костюмів, рукавичок і масок. Держава і місцеві влади із забезпеченням лікарень не справляються, тому до вирішення проблеми підключився бізнес - від великого до дрібного», - зазначають укладачі рейтингу роль підприємців в боротьбі з COVID-19.

Крім DCH Олександра Ярославського в перелік найбільш активних бізнес-структур також увійшли агрохолдинги МХП Юрія Косюка і «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка, благодійні фонди Ріната Ахметова і Віктора Пінчука, «Епіцентр» подружжя Герега, мережа супермаркетів «Сільпо» Володимира Костельмана, «Нова Пошта» В'ячеслава Климова та ін.

Як повідомлялося раніше, Олександр Ярославський, власник і президент групи DCH, завдяки дружнім стосункам з китайським мільярдером Джеком Ма зміг організувати оперативну доставку в Україну гостродефіцитних у світі високоточних ПЛР-тестів. Уже 24 березня по лінії «Ярославського-Джека Ма» до Києва прибули перші 50 тис. лабораторних тест-систем, 5 тис. з яких доставлено до Харкова для забезпечення потреб регіону.

Після цього бізнесмен заявив про запуск масштабних програм протидії епідемії: перша передбачає закупівлю критично важливих медтехніки та інших товарів медпризначення, друга - адресну підтримку соціально вразливих категорій харків'ян. Станом на сьогодні Ярославський купив ще 100 тис. ПЛР-тестів, які минулого тижня вже привезли до Києва з Китаю, а також проплатив гроші за 50 апаратів ШВЛ від німецького виробника, що спеціалізується на випуску такого обладнання. Спільно з міською владою Харкова бізнесмен профінансував роздачу 150 тис. продовольчих наборів і 40 тис. аптечок місцевим пенсіонерам.

Крім того, з ініціативи Ярославського і при його організаційній участі харківський істеблішмент закупив необхідні матеріально-технічні ресурси для лікарень регіону на $ 2,4 млн. «Я готовий працювати 24 години на добу: висловлюючись футбольною термінологією, до фінального свистка - поки ми не зітремо коронавірус в порошок. Знадобитися більше грошей - дам більше », - сказав бізнесмен журналістам.

comments powered by HyperComments