Прокуратура розслідує порушення прав дітей під час зйомок фільма про Ландау

Четвер, 23 квітня 2020, 14:59
Прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо можливого порушення прав дітей під час зйомок кінофільму.
Прокуратура розслідує порушення прав дітей під час зйомок фільма про Ландау

ФОТО: УНІАН

За результатами аналізу даних з мережі Інтернет, виявлено факти, які можуть свідчити про порушення прав і свобод дітей та інтересів держави у сфері охорони дитинства під час зйомок кінофільму на території міста Харкова, повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

За попередньою інформацією, неповнолітнім особам, вірогідно з числа дітей-сиріт, групою осіб у процесі кіновиробництва могли бути заподіяні фізичний біль або моральне страждання. Крім того, із оприлюднених кадрів фільму вбачається, що відео, з якого отримані ці зображення, може мати ознаки твору, що пропагує культ насильства і жорстокості або дискримінації.

Ювенальні прокурори прокуратури Харківської області зареєстрували кримінальні провадження за фактами катування, а також виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства (ч. 2 ст. 127, ч. 3 ст. 300 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює слідче управління Головного управління Нацполіції в Харківській області за процесуального керівництва ювенальних прокурорів прокуратури області.

 

 

comments powered by HyperComments