Порушення карантинних обмежень: На Харківщині склали більше тисячі протоколів

Вівторок, 28 квітня 2020, 10:21
Більшість адміністративних протоколів складено у відношенні осіб, які повернулися до країни та відмовилися від обсервації.
Порушення карантинних обмежень: На Харківщині склали більше тисячі протоколів

Також поліцейські виявили у громадському місці без захисної маски, трьох продавців, які здійснювали продаж продуктів харчування без засобів особистої безпеки та виявили два заклади, які продовжували працювати всупереч тимчасовим обмеженням.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області, усього з початку превентивних заходів поліцейські склали 194 адмінпротоколи відносно працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб.

79 порушень виявлені серед керівників торгових закладів та установ харчування. 12 адміністративних протоколів працівники поліції склали відносно перевізників, 14 – керівників підприємств, установ, організацій, 844 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.

Відносно порушників поліцейські склали протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф для громадян - від 17 до 34 тисяч гривень і для посадових осіб - від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення про накладення адміністративних стягнень на порушників прийматиме суд.

comments powered by HyperComments