Харківський художній музей відновив свою роботу

Середа, 3 червня 2020, 14:01
Харківський художній музей сьогодні, 3 червня, відчинив свої двері для відвідувачів після вимушеної перерви, пов'язаної з карантином.
Харківський художній музей відновив свою роботу

Як повідомили в установі, музей тимчасово працює у зміненому режимі: з 11:00 до 18:30 щодня, крім понеділка та вівторка.

Після відкриття у музеї можна відвідати експозицію вітчизняного мистецтва XVI - поч. XX ст. (2 поверх). При цьому адміністрація ввела певні запобіжні заходи.

Так, у залах можна перебувати тільки при наявності захисної маски з дотриманням дистанції в 1,5 метра між людьми. Кількість відвідувачів обмежена - одночасно дозволено приймати до семи осіб. Перед квитковою касою нанесена спеціальна розмітка - для дотримання дистанції у черзі.

Групові екскурсії (максимум - сім осіб) проводяться за попередньою заявкою за тел.: 706-33-94 або на адресу електронної пошти: ARTMUSEUM_KHARKIV@i.ua.

На території Харківської області продовжують діяти обмеження щодо проведення культурно-масових заходів, тому лекції, концерти та інші масові заходи у музеї скасовані.

comments powered by HyperComments