Прокуратура оскаржила тендер на закупівлю автотранспортних послуг вартістю у Лозовій

Четвер, 4 червня 2020, 15:22
Лозівською місцевою прокуратурою подано до суду позовну заяву про визнання недійсним рішення тендерного комітету та визнання недійсним договору про закупівлю автотранспортних послуг з нерегулярних пасажирських перевезень.
Прокуратура оскаржила тендер на закупівлю автотранспортних послуг вартістю у Лозовій

Як розповів керівник Лозівської місцевої прокуратури Ігор Білодід, вивченням даних електронної системи «РroZorro» встановлено, що замовником – Лозівською міською радою Харківської області – опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів, за яким передбачено закупівлю замовником автотранспортних послуг з нерегулярних пасажирських перевезень з очікуваною вартістю закупівлі 1 646 960 грн.

Вивченням законності проведення відкритих торгів та укладення договору встановлені істотні порушення вимог законодавства. А саме договір щодо нерегулярних пасажирських перевезень укладено з комунальним підприємством, яке прямо підпорядковується Лозівській міській раді.

Порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» завдають шкоди територіальній громаді у вигляді незаконних витрат коштів, унеможливлює раціональне та ефективне використання місцевих коштів і здатне спричинити істотної шкоди інтересам територіальної громади.

На даний час договір про закупівлю послуг продовжує виконуватись, що призводить до неправомірного витрачання коштів місцевого бюджету. У зв’язку з чим прокуратура звернулась з відповідним позовом до суду.

Наразі судовий розгляд триває.

comments powered by HyperComments