Які шанси у патріотів Харківщини перемогти на місцевих виборах – думка політолога

Четвер, 11 червня 2020, 18:43
За перемогу на місцевих виборах, які відбудуться восени цього року, на Харківщині будуть боротися політичні сили трьох таборів.
Які шанси у патріотів Харківщини перемогти на місцевих виборах – думка політолога

Як пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook, політолог Максим Гончаренко, сильним конкурентом меру Харкова Генадію Кернесу може стати «Опозиційна платформа – За життя». Також частину електорату відтягнуть на себе Фельдман и Шарій.

У політичної сили Володимира Зеленського «Слуга народу» немає загальновизнаного харківського лідера з лояльною аудиторією і резонансні рішення вже діючої команди президента.

На думку Максима Гончаренко, сама цікава ситуація складається серед патріотичного табору Харківщини, де починає домінувати сила екс-губернатора Юлії Світличної.

«Проблема сили Порошенко в роздробленості її електорату і відсутності видимого переваги. Є версія, що «ЄС» не робить ставку на нарощування аудиторії, а буде намагатися утримати вже лояльні їй округу. Та ж ситуація і з іншими великими силами патріотичного спрямування. Домінувати на цьому полі починає сила екс-губернатора Ю. Світличної. На відміну від різких лідерів-конкурентів, Світлична виглядає помірним і компромісним кандидатом. Патріотична аудиторія - її поле + вона не викликає різкого відторгнення у опонентів з інших таборів. Загалом, буде цікаво», - написав він.

Нагадаємо, вибори на 179 окрузі відбулись 15 березня. Юлія Світлична отримала більшість голосів на всіх виборчих дільницях. Це рекорд діючої Ради. До Світличної рекордом вважався результат кандидата Антона Яценко, який на виборах у Верховну Раду в липці минулого року набрав 69% голосів виборців у 200 окрузі Черкаської області. 

 Юлія Світлична була безумовним лідером виборчих перегонів в 179 окрузі. Також  Юлія Світлична є лідером за довірою серед місцевих політиків. Їй довіряють 70% опитаних.

comments powered by HyperComments