У Харкові поліція посилила контроль за дотриманням маскового режиму метро

Середа, 17 червня 2020, 17:12
Поліцейські нагадують громадянам про необхідність дотримання вимог карантину для запобігання розповсюдження небезпечної хвороби на території регіону.
У Харкові поліція посилила контроль за дотриманням маскового режиму метро

У зв’язку з підвищеними ризиками поширення епідеміологічної ситуації, пов’язаної із вірусом COVID-19, згідно з постановою КМУ від 20 травня 2020 року № 392 доступ та пересування територією метрополітену без вдягнутого респіратора або захисної маски заборонений.

Інспектор сектору моніторингу відділу поліції в метрополітені Наталія Гречко розповіла, що через підвищення кількості хворих на коронавірус в Україні, міська комісія з техногенно-екологічних питань та надзвичайних ситуацій Харківської міської ради рекомендувала поліції посилити контроль за виконанням протиепідемічних вимог в громадських місцях та міському транспорті.

Поліція закликає громадянам спускатися у підземку виключно у захисних масках. Їх наявність контролюють співробітники метрополітену та відділу поліції в метрополітені. Правоохоронці проводять з громадянами  роз’яснювальну роботу, роблять зауваження пасажирам, які пересуваються без масок. У відношенні тих осіб, які будуть злісно ухилятися від дотримання карантинних вимог, поліція має право складати адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкцією статті передбачено штраф для громадян - від 17 до 34 тисяч гривень і для посадових осіб - від 34 до 170 тисяч гривень.

У відділі поліції в метрополітені також зазначили, що не всі громадяни вірно розуміють пом’якшення карантинних заходів.

- Пом’якшення карантину не передбачає відміну маскового режиму, - зауважила Наталія Гречко. – Поліція звертається до громадян з проханням дбати про свою безпеку і безпеку оточуючих та обов’язково користуватися засобами індивідуального захисту у харківському метрополітені.

 

comments powered by HyperComments