Поліція посилила нагляд за умовами карантину: на Харківщині склали майже 200 протоколів

Середа, 24 червня 2020, 15:02
Поліцейські Харківщини склали 1824 протоколи за порушення правил дотримання карантину.
Поліція посилила нагляд за умовами карантину: на Харківщині склали майже 200 протоколів

Як повідомили у відділі комунікації поліції Харківській області, протоколи складені за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Усього з початку превентивних заходів поліцейські склали 247 адмінпротоколів відносно працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб, 91 порушення виявлено серед керівників торгових закладів та установ харчування. 18 адміністративних протоколів працівники поліції склали відносно перевізників, 18 – керівників підприємств, установ, організацій, 67 – інших фізичних осіб, 1383 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.

Так, 23 червня до Лозівського відділу поліції надійшло повідомлення від машиніста електропотягу «Харків-Лозова» про те, що пасажири порушують умови карантину, а саме знаходяться в транспорті без засобів індивідуального захисту. На місце події виїжджала група реагування патрульної поліції. З пасажирами працівники провели профілактичну бесіду та попросили одягнути захисні маски. Затримка електропотягу склала близько 22 хвилини. Інформація про подію зареєстрована в Єдиному обліку Лозівського відділу поліції.

Нагадаємо, на Харківщині карантин продовжено до 31 липня, обмежувальні заходи – не послаблюють. Начальник ГУ Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко запевнив, що  поліція буде більш активно здійснювати перевірки. У першу чергу увагу приділятимуть закладам харчування та пляжам.

«Будемо звертати увагу на масочний режим, наявність засобів гігієни, антсептичних засобів, дотримання соціальної дистанції. Не може бути столиків більше, ніж дозволяє приміщення. Стосовно пляжів – шезлонги не повинні стояти один біля одного. Відповідати за порушення будуть не громадяни. З ними ми будемо проводити роз’яснювальну роботу. Відповідальність накладатимуть на директора і господаря закладу», - розповів Валерій Сокуренко.

Також поліція реагуватиме на порушення карантину в громадському транспорті.

«Якщо десь виникне напруга, людей буде набагато більше, ніж здоровий глузд дозволяє, поліція буде на підхваті», - заявив головний поліціянт області.

comments powered by HyperComments