У Харкові розіграли шалену лотерею, але це мало хто бачив

Четвер, 9 липня 2020, 14:38
Пізно увечері в середу в Харкові визначився володар футбольного Кубку України – на стадіоні «Металіст» у фіналі турніру зустрілися київське «Динамо» і полтавська «Ворскла».

Матч, як і всі інші, пройшов без глядачів. Тож мало хто бачив наживо, як тренер «Ворскли» Юрій Максимов застрибав від радості, коли його команда відкрила рахунок за кілька хвилин після початку гри. Втім, це був тільки початок, «Динамо» невдовзі відігралося, і основний час завершився в рахунок 1:1.

Знадобилися додаткові хвилини, а там і післяматчева пенальтійна лотерея. Футболісти з обох боків били бездоганно – кожен м'яч досягав мети, воротарям в принципі можна було стояти на місці. Перший промах стався тільки на восьмому ударі «Ворскли». Воротар потягнув складний удар - і все почалося знову. Але зайві нервування підвели «Ворсклу». Відтак матч завершився з рахунком 8:7. «Динамо» отримало не тільки Кубок України, а й пряму путівку до групового етапу Ліги Європи.