Замість документів – «травичка»: слобожанськи митники виявили схованку в авто (ФОТО)

Вівторок, 21 липня 2020, 11:06
Паперовий згорток з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору розсипом, було виявлено у відсіку для документів приборної панелі транспортного засобу та у відсіку підлокітника.
Замість документів – «травичка»: слобожанськи митники виявили схованку в авто (ФОТО)

Напередодні в зону митного контролю МАПП ”Гоптівка” Слобожанської митниці смугою руху «зелений коридор» в напрямку руху з України до РФ в’їхав легковик.

При усному декларуванні ніхто із осіб, що їхали в авто, не заявили, про перевезення товарів заборонених до переміщення через митний кордон України, наркотичних речовин в тому числі. Але тут спрацював службовий собака Слобожанської митниці Любомир на одного з чоловіків та митниками було прийнято рішення про проведення огляду авто і особистих речей громадянина.

У верхній кишені сумки чорного кольору і було виявлено паперовий згорток з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору в подрібненому стані. Вага паперового згортку 3 г.Такаж речовина була виявлена у відсіку підлокітника та відсіку для документів приборної панелі транспортного засобу. Вищевказана речовина переміщувалась через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені  частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

 

comments powered by HyperComments