Фейкові бренди та підпільне виробництво: вилучено товарів на понад 2 млн грн (ФОТО)

Четвер, 30 липня 2020, 10:51
В Московському районі м. Харкова група осіб налагодила незаконне виробництво та в подальшому здійснювала оптовий продаж фальсифікованої продукції всесвітньо відомих торгівельних марок.
Фейкові бренди та підпільне виробництво: вилучено товарів на понад 2 млн грн (ФОТО)

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на інформацію керівника місцевої прокуратури Володимира Купріянова.

У ході обшуків, проведених 28 липня 2020 року, виявлено та вилучено 2 тис. одиниць готової продукції на суму понад 2 млн грн. Крім того, вилучено 11 станків для виготовлення одягу, 77 швейних машин, близько 70 матриць з логотипами, 150 відер із фарбою, 160 рулонів тканини, викройки та фурнітуру, комп’ютерне обладнання, документи і чорнові записи, а також 30 тис. грн.

Досудове розслідування здійснює Московський відділ поліції ГУНП в Харківській області, оперативний супровід — Управління протидії кіберзлочинам Департаменту Кіберпроліції Національної поліції України в Харківській області.

Наразі досудове розслідування триває, встановлюється коло осіб, причетних до скоєння вказаного кримінального правопорушення, вирішується питтаня про повідомлення про підозру.

comments powered by HyperComments