За тиждень харківські рятівники здійснили майже 300 оперативних виїзди на ліквідації надзвичайних подій

Понеділок, 3 серпня 2020, 09:12
Впродовж тижня, з 27 липня 03 серпня підрозділи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області цілодобово несли бойове чергування та оперативно реагували на надзвичайні події, пожежі, інші виклики.
За тиждень харківські рятівники здійснили майже 300 оперативних виїзди на ліквідації надзвичайних подій

Протягом зазначеного періоду рятувальники Харківського гарнізону ДСНС 283 рази виїжджали за сигналом «Тривога», повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Харківській області.

З них 170 виїздів на ліквідацію пожеж та загорянь. Крім того, 32 рази рятувальники виїздили для надання допомоги населенню та на дорожньо-транспортні пригоди, 13 – на знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, 8 – на чергування, 60 – інші виїзди.

Внаслідок пожеж загинуло 2 людей, 1 особа зазнала травм. Завдяки оперативним діям рятувальників із небезпечних зон на пожежах евакуйовано 15 людей.

Піротехніки Харківського гарнізону ДСНС здійснили 13 виїздів на розмінування застарілих боєприпасів часів Другої світової війни. Всього було виявлено та знешкоджено 514 боєприпасів, серед яких: 71 артснаряд, 49 мінометних мін, 6 гранат та 388 одиниць набоїв.

Головне управління ДСНС України у Харківській області звертається до громадян: завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема:

не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

слідкуйте за станом та справністю електромережі;

у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

не паліть у ліжку;

намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

подбайте про захист помешкання від грозових розрядів, адже блискавки нерідко можуть стати причиною займання;

НЕ випалюйте суху траву;

дотримуйтесь правил поведінки на воді.

comments powered by HyperComments