Парк Горького планує додатково витратити ще 3,5 мільйони гривень на реконструкцію системи для поливу – ХАЦ

Субота, 29 серпня 2020, 09:19
Харківський парк Горького планує укласти додатковий договір вартістю 3,5 млн. грн. з ТОВ «Тетрополіс» щодо реконструкції системи для поливання.
Парк Горького планує додатково витратити ще 3,5 мільйони гривень на реконструкцію системи для поливу – ХАЦ

Про це «Харківському антикорупційному центру» стало відомо з системи публічних закупівель «ProZorro».

Договір планують укласти без проведення аукціону, бо замовник повідомив, що виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі на реконструкцію системи поливання.

Це вже третій договір з ТОВ «Тетрополіс» на реконструкцію системи поливання, який може укласти парк Горького. Загальна реконструкція системи поливання парку Горького може обійтись в 16,1 млн. грн.

Нагадаємо, у парку Горького знову готують коштовну реконструкцію футбольних полів. Вартість проекту – 444,8 тис.грн. Проект передбачає навіс над площинними спорудами, заміну покриття на футбольних полях, реконструкцію розбірних трибун, огороджень від влучання м’яча.

Нагадаємо також, що парк Горького переплатив за газон в два рази. За даними ХАЦ, парк планує придбати 3000 кв.м. рулонного газону за 600 тисяч гривень, в той час як практично всі комунальні підприємства та установи в Києві купують рулонний газон за ціною в 2-2,5 рази дешевше, ніж парк Горького в Харкові.

comments powered by HyperComments