Директор Харківського обласного центру онкології долучився до команди Юлії Світличної

Субота, 29 серпня 2020, 17:36
Директор Харківського обласного центру онкології Денис Скорий балотуватиметься на майбутніх виборах від партії «Блок Світличної «Разом»
Директор Харківського обласного центру онкології долучився до команди Юлії Світличної

«Основні досягнення, які були зроблені в моєму житті, стали можливі лише завдяки команді! Команді, у якій сильний і перспективний лідер! Яка має вектор на розвиток, якість і процвітання в незалежній Україні! Однодумці! Тому я, без всяких сумнівів, йду далі з командою «Блоку Юлії Світличної «Разом», - повідомив Скорий на своїй сторінці в Facebook .

Він повідомив, що за три з половиною роки була проведена реструктуризація центру онкології, впроваджені сучасні міжнародні стандарти діагностики і лікування (NCCN, ESMO), організована робота семи профільних мультидисциплінарних команд, налагоджені контакти з провідними світовими онкологічними центрами.

«Завдяки впровадженню інноваційних технологій в онкоцентрі стало можливим виконання унікальних операцій, низка з яких виконана вперше не лише в Україні, але і в Європі», - написав він.

Крім того, відтворені два сучасних операційних блоки на сім операційних, придбано обладнання для виконання рутинних і високотехнологічних хірургічних технологій, відтворені реанімаційне відділення, закуплено новітнє обладнання для проведення наркозу, післяопераційного лікування та реанімації, відремонтовано більше 30% палат і медичних приміщень, завершений капітальний ремонт покрівлі трьох корпусів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що до команди Світличної долучився заступник начальника Юридичного управління Головного управління Держгеокадастру Костянтин Рибалко.

comments powered by HyperComments