У Харкові незважаючи на карантин проведуть Велодень і марафон

Середа, 9 вересня 2020, 12:56
Велодень планується провести у місті 20 вересня, а Харківський міжнародний марафон - 4 жовтня.
У Харкові незважаючи на карантин проведуть Велодень і марафон

Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, 20 вересня всіх велолюбителів перед масовим заїздом чекатимуть на пл. Свободи, де планується провести традиційний флешмоб на честь Велодня, присвячений Олімпійським іграм. Обов'язкова умова - наявність маски.

«Тим, у кого не буде масок, видамо на в'їзді на захід, і будемо просити учасників не знімати засоби захисту протягом усього Велодня, в усякому разі під час флешмобу на площі Свободи. Волонтери будуть вимірювати температуру, будуть встановлені санітайзери», - повідомив Олексій Чубаров.

Після Велодня в місті планують провести традиційний Харківський міжнародний марафон. Директор департаменту зазначив, що організувати масовий захід під час карантину - відповідальне завдання. Останні кілька тижнів організатори відпрацьовують логістику переміщення учасників. При цьому наявність уболівальників не розглядається.

За словами Олексія Чубарова, на марафон вже зареєструвалося близько 4 тис. спортсменів, які спробують свої сили у марафонській, напівмарафонській дистанціях, пробіжать 10 км, 4,2 км або візьмуть участь у сімейному забігу на 1,6 км.

«У масках вони бігти не будуть. Протяжність маршруту - 42 кілометри, і відстань між учасниками однозначно збільшиться», - підкреслив директор департаменту.

Організатори зазначають, що Велодень і Харківський міжнародний марафон можуть скасувати, якщо Харків віднесуть до «червоної» зони у зв'язку з COVID-19.

comments powered by HyperComments