Минулого тижня харківські рятувальники більше 550 разів виїжджали за сигналом «Тривога»

Понеділок, 14 вересня 2020, 12:56
Впродовж тижня, з 7 по 13 вересня підрозділи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області цілодобово несли бойове чергування та оперативно реагували на надзвичайні події, пожежі, інші виклики.
Минулого тижня харківські рятувальники більше 550 разів виїжджали за сигналом «Тривога»

Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Харківській області.

Протягом зазначеного періоду рятувальники Харківського гарнізону ДСНС 557 разів виїжджали за сигналом «Тривога». З них 418 виїздів на ліквідацію пожеж та загорянь. Крім того, 19 разів рятувальники виїздили для надання допомоги населенню та на дорожньо-транспортні пригоди, 10 – на знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, 7 – на чергування, 103 – інші виїзди.

Внаслідок пожеж 1 чоловік загинув та 2 людей зазнали травм. Оперативними діями рятувальників вдалось врятувати життя 1 людині.

Піротехніки Харківського гарнізону ДСНС здійснили 10 виїздів на розмінування застарілих боєприпасів часів Другої світової війни. Всього було виявлено та знешкоджено 10 боєприпасів, серед яких: 5 артснарядів, 3 мінометні міни, 1 авіабомба та 1 граната.

Головне управління ДСНС України у Харківській області звертається до громадян: завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема:

- не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

- слідкуйте за станом та справністю електромережі;

- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

- не паліть у ліжку;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

- подбайте про захист помешкання від грозових розрядів, адже блискавки нерідко можуть стати причиною займання;

- НЕ випалюйте суху траву.

 

 

comments powered by HyperComments