На кордоні з Росією слобожанські митники виявили дві вантажні фури з контрабандними запчастинами та пестицидами (ФОТО)

П'ятниця, 18 вересня 2020, 11:17
Два автомобілі «MAN» з напівпричепами, буквально нашпиговані схованками з автозапчастинами та пестицидами, виявили співробітники МП «Гоптівка» Слобожанської митниці Держмитслужби.
На кордоні з Росією слобожанські митники виявили дві вантажні фури з контрабандними запчастинами та пестицидами (ФОТО)

Вантажівки під керуванням громадян України в’їхали з РФ до України із вантажем «папір газетний» та «комплект шасі авто».

Під час усного декларування водії не заявили про перевезення заборонених або обмежених до переміщення через митний кордон України товарів.

Натомість, під час митного огляду,  в конструктивних порожнинах автомобілю, напівпричепу та в особистих речах громадян, митниками було виявлено  запчастини для автомобілів в асортименті з приховуванням від митного контролю.

Крім того, в схованках були виявлені пестициди  з ознаками отруйних, сильнодіючих  речовин.

За вказаними фактами було складено протокол про порушення митних правил, передбачених  ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

Нагадаємо, 13 вересня у митному пункті пропуску “Гоптівка” співробітники Слобожанської митниці Держмитслужби  виявили у громадянки  України, що слідувала  у пішому порядку з  України до РФ,  незадекларовану валюту.  

Нагадаємо також, що протягом січня-серпня 2020  року  співробітниками Слобожанської митниці Держмитслужби заведено 781 справу про порушення митних правил на суму понад  26  млн.грн. Зокрема у серпні - 38 справ на 323 тис. грн.

comments powered by HyperComments