ВАКС обрав запобіжний захід голові Харківського окружного адмінсуду

П'ятниця, 9 жовтня 2020, 11:08
У четвер, 8 жовтня, слідча суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила клопотання прокурора та обрала голові Харківського окружного адміністративного суду запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.
ВАКС обрав запобіжний захід голові Харківського окружного адмінсуду

На підозрювану покладено процесуальні обов’язки: повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідком; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свої паспорти для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну. Термін дії обов’язків – до 22 листопада 2020 року включно.

Нагадаємо, дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 КК України. За версією слідства, вона здійснювала тиск на одного з суддів Харківського окружного адміністративного суду, щоб останній ухвалив рішення в адміністративній справі щодо земельного питання на користь комерційної компанії. Для того, щоб суддя виніс «правильне» рішення підозрювана передала 3 тисячі доларів США.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, у Харкові на хабарі погорів військовий комісар. Його було затримано «на гарячому» одразу після отримання грошей.

Нагадаємо також, що на початку серпня у Харкові затримано посадовця ХОДА, якого підозрюють у хабарництві. Директор департаменту капітального будівництва Харківської ОДА начебто отримав 1,3 млн грн хабаря за підключення до мереж «Харківобленерго».

comments powered by HyperComments