«Червона» зона карантинна в Харкові: метро працює, школи йдуть на канікули

П'ятниця, 16 жовтня 2020, 15:48
У Харкові посилюють карантинні обмеження.
«Червона» зона карантинна в Харкові: метро працює, школи йдуть на канікули

Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні у міськраді, повідомляє прес-служба мерії.

Як зазначили під час засідання, епідемічна ситуація щодо захворюваності на коронавірус у Харкові залишається напруженою. Так, за останні два тижні серед жителів міста зареєстровано 5690 випадків COVID-19. Показник на 100 тис. населення склав 399, що вимагає віднесення території до «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

У зв'язку з цим з 00:00 19 жовтня на території міста Харкова вводяться протиепідемічні заходи, встановлені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Зокрема, вони складаються з таких обмежень:
- установи культури (в т. ч. кінотеатри), розважальні установи (в т. ч. нічні клуби) припиняють роботу;
- об'єкти харчування та ТРЦ працюють до 20:00;
- спортзали і фітнес-центри працюють за умови суворого дотримання протиепідемічних норм;
- шкільні канікули починаються 19 жовтня і триватимуть до 30 жовтня; студенти вишів навчаються дистанційно.

При цьому дитячі садки, продуктові магазини і ринки продовжують роботу в звичайному режимі. Міський пасажирський транспорт, в тому числі метро, ​​зупиняти не будуть.

Як повідомив генеральний директор КП «Харківський метрополітен» В'ячеслав Стаматін, зараз у підземці зменшені інтервали між поїздами в ранкові та вечірні години пік, проводиться дезинфікувальна обробка станцій і рухомого складу, а також спільно з поліцією контролюється дотримання маскового режиму. Під час засідання перший заступник міського голови Ігор Терехов доручив поліції організувати контроль за носінням масок у вагонах.

«Дуже важливо, щоб зараз у місті дотримувалися усіх заходів безпеки - соціальної дистанції та маскового режиму, особливо при пасажирських перевезеннях і особливо в метро. Крім того, все, що потрібно від міського бюджету на медикаменти, кисневі концентратори, дезінфектори, розгортання ліжок, ми виділимо. Все це має бути зроблено в найкоротші терміни», - зазначив Ігор Терехов.

Також перший-віце-мер поінформував, що місто профінансувало всі заходи, які необхідні для роботи виборчих дільниць в умовах пандемії під час місцевих виборів 25 жовтня - придбані дезінфікувальні засоби, обмежувальні стрічки, урни тощо.

comments powered by HyperComments