Справу про зникнення Кернеса закрили - Нацполіція

Вівторок, 10 листопада 2020, 10:36
Ввечері 9 листопада на сайті Нацполіції Харківської області з'явилося повідомлення про відкриття правоохоронцями кримінальної справи про зникнення 61-річного чоловіка.
Справу про зникнення Кернеса закрили - Нацполіція

Її відкрили після заяви голови молодіжної організації і прихильника ОПЗЖ Артура Газієва, який на місцевих виборах агітував за опонента Кернеса Олександра Фельдмана.

За деякий час повідомлення поліції з офіційного сайту зникло, як і дописи у соцмережах, зокрема, Telegram.

Як пише «Суспільне» з посиланням на директора Департаменту комунікацій Нацполіції України Ярослава Тракало, поліція закрила кримінальну справу, яку порушила після звернення із заявою про зникнення Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Відкрили справу через вимогу закону.

«Справу до ЄРДР за заявою громадянина було внесено, бо так вимагає закон, Кримінальний процесуальний кодекс. І закрили, бо місцеперебування його відомо», — сказав Тракало.

Нагадаємо, Геннадій Кернес був доставлений у німецьку клініку в протиковідній капсулі, як того вимагає медичний протокол для таких хворих. При цьому мер був підключений не до апарату штучної вентиляції легенів, а до апарату високопотокової подачі кисню.

У мерії наполягають, що погіршення стану здоров'я міського голови пов'язано не з COVID-19, для лікування якого в Харкові створено всі умови, а з пораненням, яке Геннадій Кернес отримав 28 квітня 2014 року під час пробіжки. 

comments powered by HyperComments