Асоціація правників зажадала інформацію щодо розміру земельного податку в Харкові

П'ятниця, 29 січня 2021, 14:05
Відділення Асоціації працівників України в Харківській області звернулося до директора Департаменту земельних відносин Харківської міської ради Андрія Козлова з вимогою опублікувати значення коефіцієнтів Км3, які застосовуються при визначенні нормативної грошової оцінки земель міста Харкова.
Асоціація правників зажадала інформацію щодо розміру земельного податку в Харкові

Нагадаємо, 26 жовтня 2020 року правники Відділення вже зверталися зі зверненням до Харківського міського голови з вимогою опублікувати значення коефіцієнтів Км2 та Км3. У відповіді на яке не було надано інформації стосовно саме коефіцієнтів Км3, які мають суттєве значення при обрахуванні нормативної грошової оцінки земель міста Харкова, впливаючи на розмір орендної плати чи земельного податку за земельні ділянки.

У Департаменті земельних відносин посилаються на те, що відповідна інформація віднесена до категорії інформації з обмеженим доступом: а саме, до категорії службової інформації. Правники не погоджуються, наводять власні аргументи та пропонують проведення публічного обговорення питання необхідності опублікування значень коефіцієнтів Км3.

З повним текстом звернення можна ознайомитися за посиланням.

comments powered by HyperComments