На Харківщині, біля Балаклії, ЗСУ учора збили літак рашистів

У Харківській області ЗСУ вчора збили ворожий літак. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
"Сьогодні поблизу міста Балаклія ми збили ворожий літак", — зазначив він, інформуючи про поточну ситуацію в області щодо військових дій.
За його словами, "найгарячішою точкою" в області залишається Ізюмський напрямок.
"Наші збройні сили ведуть активний спротив, тримають свої позиції, які постійно намагається прорвати ворог, але йому це не вдається", — сказав Синєгубов.
Він розповів про ситуацію на окупованих територіях області.
Так, за його інформацією, в Ізюмі окупанти вже два дні намагаються закликати населення ставати до лав їх збройних сил.
"Настільки в них плачевний стан справ, що вони намагаються мобілізувати патріотично налаштованих людей, які тримаються і навіть не покидають Ізюм. Хоча їх намагаються вивезти силоміць на територію РФ", — сказав голова ОВА.