На Харківщині ще понад 7,5 тис. споживачів знову зі світлом

Вівторок, 17 травня 2022, 17:25
На Харківщині активізувались роботи з відновлення критичної інфраструктури.
На Харківщині ще понад 7,5 тис. споживачів знову зі світлом

Зокрема, силами спеціалістів подача електроенергії була відновлена у цілому ряді населених пунктів області, загалом до електроенергії під'єднано ще понад 7500 споживачів, повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

«Лише за один день вдалось підключити 5400 споживачів центру області, також підключено 506 споживачів у селах Кулиничі та Мала Данилівка. Крім того, відновили електрику в селах Баранівка, Козачок, Чорноглазівка, Коробки для 1667 мешканців», – зазначив він.

За словами Тимошенка, також відновлюється і газопостачання – більше трьох тисяч споживачів мають газ у власних домівках. Проводяться роботи із відновлення водопостачання.

«До газу підключено 2500 людей в Дергачах на Харківщині, а також 1030 абонентів у селах Івашки, Олександрівка, Одноробівка, Гур'їв Козачок, Перовське та Лютівка. У Чугуєві полагодили водопровід, щоб люди мали хоча б холодну воду у своїх квартирах. Роботи тривають», – розповів заступник керівника ОП.

Відновлювальні роботи тривають і в інших областях. Зокрема, Тимошенко нагадав про виділення 100 млн грн на відновлення інфраструктури постраждалих районів Житомирської області.

«Кошти підуть на ремонт мереж тепла, газу, води, електроенергії, а також на розбирання руйнувань, ремонт покрівель, заміну вікон і дверей, ліквідацію вибоїн на дорогах та інше», – зауважив він.

Відновлення комунікацій, а також об'єктів критичної інфраструктури продовжується у Київській та Чернігівській областях.

«Київщина: за добу відновили електрику в 15 населених пунктах. В Ірпені на 96% відновлено газопостачання, а ще два місяці тому тут були запеклі бої. Чернігівщина: триває відновлення електромережі, водоканалу, лікарень і дитячих садочків», – підкреслив Тимошенко.

comments powered by HyperComments