Українка та німець бігали один до одного через кордон

Микола Кузнецов  |  Четвер, 15 січня 2009, 10:11
Щоб об'єднати сім'ю, німецько-українське подружжя зважилося на незаконний перетин кордону. Прикордонники зруйнували ідилію.
Напоготові.

Близько сьомої години ранку оперативний черговий відділу прикордонної служби «Краковець» (Мостіський район Львівської області) отримав від польських колег інформацію про те, що в 150 метрах від межі вони затримали громадянина Німеччини українського походження Ігоря С. Як з’ясувалося, раніше саме цього порушника намагався затримати український прикордонний загін, але, побачивши людей у формі, він повернув назад у Польщу, де і попався.

За словами затриманого, він порушив межу з кращих намірів: покинув Україну офіційно, через пункт «Краковець», але потім вирішив повернутися назад і забрати свою дружину – громадянку України. Жінка не мала необхідних документів, і тому подружжя зважилося на відчайдушний крок.

За годину слова екс-українця підтвердилися: на околиці сіла Глиниці в тому ж районі на відстані 1.8 кілометра від кордону оперативно-розшукова група затримала українку Валентину С. Вона призналася в намірі незаконно перетнути державний кордон України, щоб потім потрапити до Німеччини.


 


 

comments powered by HyperComments