ЖАХ! Дружина змусила коханку відкусити чоловікові член

Надія Анатольєва  |  Понеділок, 23 березня 2009, 12:32
Коли дружина заснула, її чоловік і найкраща подруга зайнялися оральним сексом. Прокинувшись від гучних схлипів, жінка ошаленіла.
ЖАХ! Дружина змусила коханку відкусити чоловікові член

І з усієї сили вдарила підступну спокусницю торшером по голові. Подруга, що не чекала каверзи, зціпила зуби і... відкусила благовірному статевий орган.

Трагедія відбулася в підмосковному місті Сафонове, що в Волоколамському районі. Не першої вже молодості пара, 40-річний Михайло Х. і 36-річна Олена Ч., у той фатальний вечір вишли прогулятися в парк. Злегка замерзнувши, парочка заквапилася додому, але Олена, на свою біду, зустріла біля під'їзду кращу подругу – 33-річну Єлизавету Д.

«Жінки поговорили хвилин п'ять і вирішили посидіти разом, – розповів пізніше в суді Михайло. – Я збігав в магазин, і за декілька хвилин ми вже сиділи за столом». Рясна вечеря і не менш рясна випивка зробили своє. «Слухай, Лізка, залишайся у нас! – запропонувала Олена подрузі. – Ну куди ти підеш так пізно, північ вже».

Сказано – зроблено. Олена пішла в кімнату стелити ліжко для гості, а подруга з чоловіком – в зал, вибирати фільм: не сидіти ж на кухні. Вибір впав на «Війну світів» за романом Герберта Уеллса. «Спати не хотілося, – пояснила суду Ліза. – Сіли перед телевізором. Незабаром Олена заснула».

Те, що було далі, Михайло і Єлизавета описують кожен по-своєму: дорослі, які нашкодили, як діти валять провину один на одного. «За сорок хвилин я побачив, що дружина спить, і попросив Лізу допомогти віднести її в кімнату, але вона побоялася, що Олена прокинеться, – пояснив невірний чоловік. – А потім Ліза почала мене погладжувати по волоссю і по нозі. Я навіть не намагався її зупинити. Буквально за десять хвилин ми зайнялися оральним сексом...»

«Я поцілувала Мишу в губи, – розповіла Ліза. – Він не чинив опору, і тоді я почала цілувати його далі. А потім Миша розстебнув брюки...» У одному коханці зійшлися: Олена прокинулася «від гучних схлипів». Щоправда, чоловік стверджує, що характерні звуки видавала пані, а леді навпаки звалила провину на кавалера.

Як би там не було, дружина прокинулася і в гніві схопила перше, що попалося під руку, – торшер. Його важкою підставкою Олена щосили врізала по голові подрузі, що ритмічно рухалася вгору-вниз. «Удар був дуже сильним, – червоніючи, розповів в суді Михайло. – Я побачив, як з рота у Лізи хлинула кров, і відчув нестерпний біль. А далі нічого не пам'ятаю...»

Горе-коханців, обох без тями, доставили в ЦРБ міста Сафонова. Мішу – в урологію. Лізу – в травматологію. Майстриня оральних ласк отримала струс мозку. А ось горе-Казанову довелося переводити в спеціалізовану клініку, щоб робити пластику дітородного органу. Найсумніше ця драма закінчилася для Олени. Вона не тільки втратила чоловіка і кращу подругу, але ще і проведе два роки за гратами. Суддя врахував ображені почуття збезчещеної Олени і призначив їй мінімальне покарання за «умисне спричинення тяжкої шкоди здоров'ю».
 

comments powered by HyperComments