Жерсть! Орли Луценка замість Лозінського заарештували людину Ющенка. Переплутали... (ФОТО)

Середа, 14 жовтня 2009, 17:00
Співробітники МВС переплутали розшукуваного екс-депутата від БЮТ Віктора Лозінського з одним з керівників прес-служби секретаріату президента Олегом Кошелєвим.
міністр мвс луценко

Про це на прес-конференції у середу, 14 жовтня, розповів міністр Юрій Луценко, коментуючи хід справи щодо пошуку Лозінського.

За його словами, наприкінці минулого тижня у Запоріжжі було затримано людину, схожу на Лозінського.
 

«Працівники ППС побачили людину, схожу на пана Лозінського, були підключені оперативні служби підрозділи МВС. Він дійшов до готелю, у готелі його затримали і він виявився керівником прес-служби секретаріату президента», — сказав Луценко.

«І сміх, і гріх, вибачте, у цій ситуації. Але ми дійсно проводимо масовану роботу у цьому напрямку», — додав він.


Міліція переплутала Лозінського (справа) з Кошелєвим (зліва) Фото pravda.com.ua

Разом з тим Луценко пожалкував, що МВС не має змоги прослуховувати телефонні розмови, за якими можна було з’ясувати точне місцеперебування Лозінського.

«На жаль, у нас МВС може працювати тільки ногами і очима. А вухами працює у нас тільки СБУ, і ця роз’єднаність не додає ефективності розслідуванню», — сказав він.

Як відомо, керівником прес-служби секретаріату президента є Олег Кошелєв.

Нагадаємо, що досудовий наслідок Генпрокуратури встановив, що нардеп БЮТ Віктор Лозінській, прокурор Голованівського району Євгеній Горбенко і начальник Голованівського РО УМВД Михайло Ковальській умисне нанесли важкі тілесні ушкодження Валерію Олійнику, від яких той помер.

Нагадаємо також, що 9 липня стало відоме про те, що скандально відомий колишній народний депутат Віктор Лозінській збіг з України у Придністров'є. Як повідомляли деякі ЗМІ втеча відбулася під безпосереднім контролем прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко і міністра внутрішніх справ Юрія Луценка

comments powered by HyperComments