Дніпропетровський вокзал вчора знову «замінували»
Середа, 11 січня 2012, 15:46
10 січня близько 23.00 в довідкову залізничного вокзалу в Дніпропетровську надійшло повідомлення про мінування
Першим на місце події за викликом співробітників вокзалу прибув наряд ДАІ, який працював неподалік, слідом - спецгрупа, яка евакуювала з вокзалу людей.
Також на території вокзалу працювали сапери МНС та кінологи. Прибули машини швидкої допомоги.
Повідомлення про мінування і цього разу виявилося неправдивим.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments