Чиновниця Національної телекомпанії попалася на рекламному хабарі
П'ятниця, 25 січня 2013, 12:00
Київські правоохоронці затримали одного із керівників Національної телекомпанії України під час одержання хабара у 142 тис. грн.
Про це УНН повідомили у прес-службі столичної прокуратури.
Посадовець телекомпанії одержала від підприємця гроші за сприяння у щоденному розміщенні реклами його продукції, а не один раз в місяць, як це передбачено умовами договору. Свою винагороду вона визначила в розмірі 60% від вартості комерційної реклами.
Відомості про кримінальне правопорушення за ч. 3 ст. 368 КК України столичною міліцією внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато слідство.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою Києва.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments