У Миколаєві ігроман зарізав вагітну касирку та охоронця

Сюди вона відправилася в пошуках кращого життя, але зустріла там смерть. Разом з нею загинув охоронець закладу.
Прес-служба прокуратури Миколаївської області повідомляє: «За фактом умисного вбивства слідчим управлінням розпочато досудове розслідування. Центральний районний суд Миколаєва вибрав запобіжний захід для підозрюваного у вигляді утримання під вартою. У справі триває досудове слідство».
Подробиці силові відомства не прагнуть розголошувати, посилаючись на таємницю слідства. Але деякою інформацією поділилися з батьками Інни.
«Все відбулося в приміщенні на вулиці Героїв Сталінграда, куди Інна влаштувалася працювати касиром в зал ігрових автоматів, – крізь сльози розповіла мама Інни Олена Валіно. – Того вечора окрім неї в ігровому залі перебував тільки 35-річний охоронець Микола Якушев і постійний клієнт закладу – його ровесник Едгар Геворкян. Інна особисто знала кожного клієнта, адже потрапити всередину можна було тільки по дзвінку: начальство дасть добро, клієнта пустять. Геворкян бив по кнопках автоматів – гра не клеїлася. Програвши за три години близько п'яти тисяч гривень, до першої години ночі він, збуджений, почав вимагати повернути йому спущені гроші. Отримав відмову, і почалося найстрашніше».
Як кажуть рідні, розлючений відвідувач накинувся на дівчину з кулаками. На підмогу до неї підбіг охоронець. Тоді Геворкян вихопив ніж і почав завдавати ударів в живіт охоронцю. У цей час Інна встигла подзвонити своєму начальникові і повідомити ім'я-прізвище неадекватного клієнта. А той вже направив свій гнів на дівчину: жорстоко бив, після чого став наносити удари ножем в обличчя, живіт і спину – експерти на тілі нещасної нарахували 14 ножових поранень. Охоронець отримав з десяток колото-різаних ран, несумісних з життям. Працівники підпільного залу померли на місці, а вбивця, забравши з каси 14 тисяч гривень, втік.